filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ars Independent
2017
http://www.arsindependent.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent
Data wręczenia nagród:
1 października
Festiwal odbył się w dniach 26 września - 1 października 2017r.
Czarny Koń
Najlepszy film festiwalu
wygrane
Posmak tuszu
(2016)
Morgan Simon
Udział w konkursie głównym
nominacje
Cierpkie mleko
(2017)
Hubert Charuel
Quality Time
(2017)
Daan Bakker
Serce miłości
(2017)
Łukasz Ronduda
Symulacja
(2017)
Abed Abest
Żegnaj entuzjazmie
(2017)
Vladimir Durán
Konkurs Animacji
Najlepszy film animowany
wygrane
Pierwiastek ludzki
(2016)
Steffen Bang Lindholm
Udział w konkursie
nominacje
[O]
(2017)
Mario Radev
,
Chiara Sgatti
Bankiet
(2016)
Julia Orlik
Chromosomowe gody
(2017)
Honami Yano
Cipka
(2015)
Renata Gąsiorowska
Czeeeść, Jeleń!
(2016)
Seung-ah Ko
Dom
(2016)
Aliona Baranova
Doradcy króla Hydropsa
(2016)
Natalia Brożyńska
Gra przy stole
(2016)
Nicolás Petelski
Juliette
(2016)
Lora D'Addazio
Kwatery
(2017)
Yingqi Wu
,
Emily Millard
,
Una Di Gallo
,
Virginia Findlay
,
Maude Ashby
,
Tiya Zhong
,
Brad Flowers
,
Karliegh Ivens
,
Airin Budiman
Mak
(2017)
Natalya Serebrennikova
Meli-Metro
(2016)
Alexandre Blain
,
Andreas Muller
,
Jade Guilbault
,
Simon Puculek
,
Lucas Germain
,
Christophe Gigot
Nie myśl o różowym słoniu
(2017)
Suraya Raja
Nokturn
(2016)
Anne Breymann
O Matko!
(2017)
Paulina Ziółkowska
Ocean
(2016)
Renato Duque
Odżywka
(2017)
Shane Beam
Okręty przeprawiają się nocą
(2016)
Elisabeth Zwimpfer
Ostatni pokój
(2016)
Marta Chyła-Janicka
Parówkopalca
(2016)
Matt Reynolds
Popołudnie czwartaków
(2016)
Bryan O’Sullivan
Pulsowanie
(2017)
Yannet Briggiler
Rozmowy
(2016)
Emilija Juze
Superbia
(2016)
Luca Toth
Środek lata
(2016)
Josselin Facon
Święto ognia w Kuramie
(2017)
Tani Yosuke
Wcielenie
(2016)
Barbara Rupik
Widzenie
(2017)
Jade Evans
Zanurzenie
(2016)
Lalita Brunner
Wyróżnieni w roku 2017
Posmak tuszu
(
1/1
)
Pierwiastek ludzki
(
1/1
)
Doradcy króla Hydropsa
(
0/1
)
Cipka
(
0/1
)
Superbia
(
0/1
)
Serce miłości
(
0/1
)
Żegnaj entuzjazmie
(
0/1
)
Quality Time
(
0/1
)
Symulacja
(
0/1
)
Ostatni pokój
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.