PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=362926}

Cubs

6,2 11
ocen
6,2 10 1 11
Cubs
powrót do forum filmu Cubs

Obejrzalem go całkiem przypadkowo (wlasnie lecial na TCM), ale już w pierwszej minucie przykuł moją uwagę. Swietne zdjęcia i montarz, fabuła wzbudzająca spore emocje, a zdjecia szokują. Gorąco polecam.

jeryhu

Film do obejrzenia:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=8548860

[polecam]

użytkownik usunięty
jeryhu

terz mam TCM ale tam lecą ciągle jakieś baaaaaaaardzo stare filmy i inc nowego a był ten film z polskim lektorem lub napisami proszę daj znać

ocenił(a) film na 6

Był z napisami. Tyle że tam zawsze pojawia się znienacka, więc nawet nie masz co śledzić programu TV. Możesz co najwyżej włączyć telewizor, czekać na jakąś przerwę pomiędzy filmami i może ci się poszczęści - tylko wtedy jest emitowany.

PS Nie mam już TCM. W zamian mam teraz dwudziestoczterogodzinny CARTOON NETWORK. :(

użytkownik usunięty
Konieczko

ja mam tylko w nocny TCM bo w dzień leci tak jak u ciebie CARTON NETWORC ): a już wiem o co chodzi to jest taki krutki film pomiędzy filmami zamiast reklam:) będę na niego polował asz w końcu go upoluję:) powiem ci że na kanale UNIVERSAL-CHANNEL leci też taki zajebisty filmik 10 minutowy jest z lektorem lub napisami do wyboru nazywa się "Nocny Sklep" naprawdę zajebisty polecam:) szkoda tylko że tv TCM niema na osobnym kanale ciśnie się z CARTON NETWORK na jednym kanale. ja mam telewizję n i niestety tu niema TCM 24h na dobę jest ale tylko wieczorem:( podobno CYFRA+ ma TCM 24h na dobę.
nic będę polował dzięki za info pozdrawiam i życzę miłego tygodnia krzysiu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones