PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39}

Dotyk miłości

At First Sight
6,9 6 464
oceny
6,9 10 1 6464
Dotyk miłości
powrót do forum filmu Dotyk miłości

Powiedzcie mi proszę jak się ten film skończył? Nie mogłam obejrzeć do końca, ponieważ kanał mi się "wyłączył". Myślałam, że szlag mnie trafi...

kargra89

on znow byl niewidomy wrocil do dawnego mieszkania ale potem ta jego dziewczyna wrocila do niego , zamieszkali razem i sie pobrali.

kargra89

Virgil znów zaczął tracić (stopniowo) wzrok mówiąc pierwszemu o tym swojemu Ojcu (gdzie dowiaduje się prawdy dlaczego go zostawił). Wyjeżdża do swojego dawnego domu pozbawiony już wówczas zmysłu wzroku. Stwierdził, że lepiej widzi nie patrząc. Zaprzyjaźnia się z nowym przyjacielem, (nowym) psem, który pomaga mu poruszać się głównie po jezdni. Amy wraca do niego. Wkrótce biorą ślub.

kotarzyna

Ooo jak słodko. W sumie to może dobrze, że wrócił do świata takiego, jakiego go znał od lat...Widząc, musiałby się uczyć wszystkiego od początku. Czytałam w gazecie, że to film na autentycznych wydarzeniach.

kargra89

Film opowiada o wydarzeniach autentycznych, czyli prawdziwych?

ocenił(a) film na 10
kotarzyna

Tak. Wydarzenia autentyczne to takie, które sie naprawde kiedyś działy.

ania_poj

Łał. Ciekawe na podstawie kogo pisali ten scenariusz. To znaczy na końcu filmu mówili, że film był napisany na podstawie opowiadania Olivera Sacksa i też chyba podali prawdziwe nazwiska które występują w tym opowiadaniu, ale niestety nie zapamiętałam :(

ocenił(a) film na 9
kotarzyna

barbara shirl jennings ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones