PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39}

Dotyk miłości

At First Sight
6,9 6 464
oceny
6,9 10 1 6464
Dotyk miłości
powrót do forum filmu Dotyk miłości

Dzisiaj na TVN o 21:10.Ciekawe co z tego bedzie

ocenił(a) film na 8
giovanni50

No wiem, ale ja już oglądałam. ;D Polecam mi się podobało możliwe, że obejrzę, jak znajdę czas. ;pp

ocenił(a) film na 6
NaomiClark_

Chyba najlepszy film z całej wczorajszej ramówki. Przez tą żałobę to naprawde takie smęty lecą że szok. 6/10 - ten film jest naprawde niezły.

ocenił(a) film na 9
giovanni50

aż się zdziwiłam , że takie filmy jeszcze puszczają!
cudo!:)

ocenił(a) film na 7
ppaulina505

Film całkiem dobry jak na opowieść w romantycznym klimacie, zdecydowanie warty uwagi. I fajnie, że wczoraj go puścili, o wiele przyjemniej obejrzeć we wtorkowy wieczór jakiś nieprzeciętny film niż coraz nudniejszego, moim zdaniem, Wojewódzkiego.

ocenił(a) film na 9
elendil_7

Odpieprz się od Wojewódzkiego.Filmy porównuj sobie do kochanego Avatarka,a talk-show zostaw w spokoju.

ocenił(a) film na 7
pinker_2

"kochanego avatarka"? o czym Ty mówisz człowieku? Nie unoś się tak z tym Wojewódzkim. Uwielbiasz go - Twoja sprawa. A moją sprawą jest to, że uważam jego program za utrzymujący tendencję spadkową, jeśli chodzi o jego poziom, moim zdaniem - mierny.

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Ja już też raz go oglądałam i dzisiaj na pewno obejrzę po raz drugi :) piękny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones