Dinesh D'Souza

3,0
11 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Dinesh D'Souza

https://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_a_Nation:_Can_We_Save_America_a_Second_Ti me%3F

Mam nadzieję, że znowu dostanie złotą malinę i więcej osób zobaczy ten film. To co zakrzyczane i poddane ostracyzmowi mainstreamu tylko dzięki temu zyskuje na popularności i reklamie.

Więcej osób uświadomi sobie jakie są prawdziwe korzenie demokratów i jak od pokoleń wyzyskują słabych i biednych (zaczynając od wyzysku niewolników, kończąc na łudzeniu imigrantów) dla zysku politycznego, utrzymując ich wiecznie w socjalizmie, zależności od państwa i biedzie.

Mimo, że przylepiono łatkę politycznego, na pewno każdemu nieco poszerzy światopogląd i zrozumienie współczesnego świata. Skoro tak ostro zniechęcają do oglądania, to samo w sobie dowodem, że warto.

szymonkb

Czym innym jest (jak najbardziej zasłużona) krytyka działań Partii Demokratycznej, a czym innym prymitywna, ignorancka nagonka na którą nabrać mogą się wyłącznie ludzie nie posiadający ELEMENTARNEJ wiedzy o historii Stanów Zjednoczonych ... D'Souza pozuje na męczennika, w istocie jednak niczym nie różni się od trolli wrzucających na 4chana zdjęcia Trumpa (czy innego Dudy) z głupią miną albo matołka piszącego na murach "j**ć (wstaw nazwisko dowolnego polityka)"... ba, nawet (znienawidzony przeze mnie) Michael Moore to przy nim wzór dyplomacji i obiektywizmu...

szymonkb

Obejrzałem tylko jedo film Death of a Nation, do którego zachęciło mnie odsłuchanie wykładów pana D'Souzy na Youtube. Jako, że bardzo interesuję się historią, szczególnie Stanów Zjednoczonych, film ten okazał się niezwykle ciekawy. Dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy, które okazały się całkowitą prawdą, co tym bardziej zdumiało mnie, jak niewiele się o tych sprawach mówi. Nie wiem jak inne jego filmy, ale jeśli są podobne do tego, to są bardzo dobrze wykonanym i przystępnym materiałem historycznym. Szkoda, że mało się mówi o tak mądrych ludziach jak Dinesh D'Souza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones