PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802493}

The Outpost

6,4 733
oceny
6,4 10 1 733
The Outpost
powrót do forum serialu The Outpost

Czekam z niecierpliwością :D

Artanis

Nie wiadomo z tego co wiem i ciagle trzeba czekac na odpowiedz ale serial z tego co widze ci sie spodobal to piona i tez mam nadzieje ze wyjdzie 3sezon bo powinien ale musi im kasa sie zgadzac.

Serial dobry ale bym gre zagral w tym uniwersum :D szczegolnie ze fabula jak i sama ksiazka(nie czytalem ale jest) podobno dobra i serial wykorzystuje ulamek potencjalu

ocenił(a) serial na 7
devedolser

Jest rewelacyjna wiadomość i spieszę o niej napisać! CW oficjalnie ogłosiło przedłużenie serialu na 3 sezon !! jest pięknie zwłaszcza po ostatniej akcji z 2 sezonu aż szkoda było nie dać kolejnej szansy na kontynuacje

ocenił(a) serial na 7
Adamos_2

Git! :-) Oby był dobry i by nie przyszło czekać nam 2 lata. :D

ocenił(a) serial na 7
Artanis

3 sezon prawdopodobnie powróci w lipcu lub sierpniu 2020r

ocenił(a) serial na 7
Adamos_2

Niby niedługo, ale brzmi jak wieczność. No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. :-) Dzięki za info :-)

ocenił(a) serial na 7
Adamos_2

Ciekawe, czy termin się utrzyma. Przez epidemię zatrzymano produkcję wielu seriali.

ocenił(a) serial na 7
Artanis

Według moich aktualnych informacji premiera 3 sezonu jest planowana na 20 lipca liczba odcinków bez zmian

ocenił(a) serial na 7
Adamos_2

Super, dzięki :-)

ocenił(a) serial na 9
Adamos_2

Tego grafiku nie da się utrzymać, bo do tej pory zostało nakręconych 5 odcinków, czyli połowa sezonu. CW nie wyemituje serialu nie mając całości nakręconego materiału. Na razie planowana premiera to jesień tego roku, bez konkretnej daty.

ocenił(a) serial na 7
Lane

To wciąż pocieszające, skoro ten rok. :-)

devedolser

Cześć. Masz wiedzę jaki jest tytuł książki lub sagi, z której czerpie ten serial?

ocenił(a) serial na 9
Popow85x2

Serial nie jest na podstawie żadnego działa literackiego. Scenarzyści mają dowolność w kreacji fabuły i postaci.

Lane

Dzięki. Zapytałem, bo devedolser napisał, że serial jest na podstawie książki, której potencjał jest wykorzystany jedynie w ułamku...gdyby była taka książka to chętnie bym ją przeczytał :)

ocenił(a) serial na 9
Artanis

Premiera 8 października na CW

ocenił(a) serial na 7
Lane

Tak jest, dziś w nocy premiera 3 sezonu do tego pojawiają się oficjalne informacje o planowanym 4 sezonie ...

ocenił(a) serial na 9
Adamos_2

4 sezon już zaczęli kręcić w Serbii.

ocenił(a) serial na 7
Lane

Jestem właśnie po ostatnim odcinku 4 sezonu. Świetny! :-) Szkoda, że anulowali 5 :-(

ocenił(a) serial na 7
Adamos_2

Kurde, przegapiłem powiadomienie z tego wątku, dobrze że wszedłem tutaj sam. Mogłem obejrzeć już kilka miechów temu, zaraz się zabieram :-)

ocenił(a) serial na 7
Lane

Już jestem po, fajnie wyszedł. Ale urwali w takim momencie... Oby ten czwarty był jak najszybciej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones